• Цената е намалена.
  • Свеж
DIYKIT 10.1 инчен TFT LCD HD Автомобил Следи Rear View Monitor се Изгради во Звучник со BNC / AV / VGA / HDMI Влез 1280 x 800

DIYKIT 10.1 инчен TFT LCD HD Автомобил Следи Rear View Monitor се Изгради во Звучник со BNC / AV / VGA / HDMI Влез 1280 x 800

 
DEN 4746.24
DEN 4462.00

Стока
Во продавницата


10.1 инчен TFT LCD HD Дисплеј Следи Со BNC / AV / VGA / HDMI Влез
Тука е 10.1 инчи HD Екран монитор со резолуција од 1280 x 800, со заградата инсталација. Земете со BNC, AV, VGA, HDMI, текст, може да connedt со Задните Видите Камери , Надзор Камери , DVD, ВИДЕО.
Едноставен и ultrathin d esign, со расклопна заградата дизајн, преносни и флексибилни, Користете 10.1 инчен Висока резолуција од 1280 * 800 LED IPS панел, Јасна слика и шарени екранот, Поддршка BNC текст за професионален систем за Безбедност, кој може да го намалат сигналот пречки за да се постигне најдобар сигнал државата, Поддршка на 15-pin VGA влез, да се поврзувате со КОМПЈУТЕР 1280 * 800, Поддршка за 1080 P/1080i HDMI влез, да се Изгради во Звучник .
Спецификации :
Приказна Површина : 10.1 инчи 16 : 9 LED HD Дигитален Панел Мајчин Резолуција : 1280 * 800 Систем : PAL / NTSC (Авто) Контраст : 400 : 1 Осветленост : 400 cd/m2 Време на Одговор : Визуелни Агол : 160(V) x 160(H) степен Frenquency : 60-75 HZ Сигнал Текст : AV/BNC/VGA/HDMI/USB Осветлување : LED Боја Систем : PAL/NTSC Оперативни Температура : -10 °c -50 °c Јазик : англиски Напојување : 12 V 2 A
Пакување листа :


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
DIYKIT
Големина На Дисплеј:
10
Објектот Тежина:
510g
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
1024*600
Име На Модел:
YWX-1018HD
Објектот Големина:
245 x 169 x 36 ( 12 )mm
Материјал Тип:
ABS
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
резолуцијата на екранот:
1280 x 800

Поврзани производи