• Цената е намалена.
  • Свеж
Дијамант Везови природата сценографијата 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод воз слика Rhinestones Пејст Слики Налепница Оркестарот

Дијамант Везови природата сценографијата 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод воз слика Rhinestones Пејст Слики Налепница Оркестарот

 
DEN 344.64
DEN 238.00

Стока
Во продавницата

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас . Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Но купувачот треба плати се врати превозот.
Време на испорака
1. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1. Доволно смола дијаманти. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

.Дијамант Везови природата сценографијата 5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод воз слика Rhinestones Пејст Слики Налепница Оркестарот Големина : 20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50 cm 45 x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cm
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Доволно смола дијаманти.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.


Карактеристики на производот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 55x70cm, 60*80cm
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Стил:
Медитеранот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50cm 45x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cm

Поврзани производи