• Цената е намалена.
  • Свеж
GON FREECSS Лиценца Клуч Прстен HUNTER x HUNTER Keychain Носителот Метални Модни Автомобил Торба Chaveiro Копче Синџир Pendant Аниме Накит

GON FREECSS Лиценца Клуч Прстен HUNTER x HUNTER Keychain Носителот Метални Модни Автомобил Торба Chaveiro Копче Синџир Pendant

 
DEN 115.20
DEN 86.00

Стока
Во продавницата


Pendant Големина : 3.5x2.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 24 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
moontreya
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
SS12339
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
3.5x2.3cm
Тежина:
24 g

Поврзани производи