• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Кристал Дијамант Декорација Жените Rimless очила за сонце Бренд Дизајнер Мачка Очи Тебе Леќа Сонце Очила Eyewear 98274W

Моден Кристал Дијамант Декорација Жените Rimless очила за сонце Бренд Дизајнер Мачка Очи Тебе Леќа Сонце Очила Eyewear 98274W

 
DEN 828.00
DEN 480.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Број На Модел На:
98274W
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
58
Рамка Материјал:
Легура
Стил:
Мачка Очи
Леќа Ширина:
65
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Леќи Материјал:
Поли Styrene

Поврзани производи