• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените пумпи Канцеларијата Дама Секси леопард/Змија Печати високи потпетици посочи пети чевли Плус Големина US13 Плитки Лизга-на Банкет/Облечи Чевли

Жените пумпи Канцеларијата Дама Секси леопард/Змија Печати високи потпетици посочи пети чевли Плус Големина US13 Плитки Лизга-на

 
DEN 2063.52
DEN 1857.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
TIMETANG
Стил:
Канцеларијата Дама
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера

Поврзани производи