• Цената е намалена.
  • Свеж
Г-дин&Г-ѓа свадба Метал Cutting Умира Stencils Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

Г-дин&Г-ѓа свадба Метал Cutting Умира Stencils Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

 
DEN 114.72
DEN 106.00

Стока
Во продавницата


Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 9.5 cm*6.7 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
D397

Поврзани производи