• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Мода Ручек Бенто Кутија Храна Термос Загреан Сад Со Храна Поделени На Келии За Деца, Возрасни Лица Со Лажица Јадење Во Кујна

Нова Мода Ручек Бенто Кутија Храна Термос Загреан Сад Со Храна Поделени На Келии За Деца, Возрасни Лица Со Лажица Јадење Во Кујна

 
DEN 713.28
DEN 606.00

Стока
Во продавницата


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Нова Мода Ручек Бенто Кутија Храна Термос Загреан Сад Со Храна Поделени На Келии За Деца, Возрасни Лица Со Лажица Кујна Јадење Алатки
1. Боја : Како на сликата прикажана подолу
2. Тежина : Околу 293g/pc
3. Големина : За 20*13*6.5 cm
4. Отстранлив супа може да и 3 клетки дизајн
5. Запечатени дизајн да биде далеку за да мирисот на загадувањето помеѓу оброци и чувајте ги на топло
6. Испрати со нерѓосувачки челик лажица и стапчиња за јадење
7. Капацитет : За 1000ml
Бенто Кутија 1 X (вклучувајќи лажица и еден пар на стапчиња за јадење)
Answer : ___________________________ Note :
1. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во recipient 's full name кога ќе го поставите цел, поради политиката на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно.
2. Ве молиме да ни нудат детални адреса, телефонски број и поштенски код, и бидете сигурни дека тие се точни. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од кои клиентот не обезбеди точен примачот информации кога местото цел.
3. Ако некои проблеми предизвика одложување, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас, отколку на отворен спор.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства за плаќање на платформа одобрени. Ве молиме да ја плати во рок од Два дена по поставување на цел, така што ќе може да се праќаат без одлагање, или контактирајте со нас со детали.
Испорака :
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
5. Ако имате било какви прашања во врска со производи, логистика, плаќање или било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Време :
Во Западна Европа, Северна Америка, Источна Азија обично треба 20~30 дена.
Во други региони обично треба 30~60 дена
Совети :
Со цел да се задржи од не ' рѓосувачки челик производите во добра состојба, ве молиме да не ги зачувувате вашите производи во некоја киселина или отпорност на животната средина. И ве молам не измијте ги со челична топка во случај на нула.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Карактеристики на производот

Функција:
Microwavable,Топлинска Изолација,Leakproof,Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
боја:
Како слики прикажани подолу
Тежина:
293g
Примена 1:
Да се задржи на топли оброци
апликацијата 2:
За да ги зачувате и свежа храна
функција 1:
Испрати со нерѓосувачки челик лажица и стапчиња за јадење
Карактеристика 2:
Со супа може, 3 клетки дизајн
Капацитет:
1750ml
Големина:
About 20*13*6.5cm

Поврзани производи