• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл Триење Спојки Плочи Диск За ХОНДА CR80R TRX90 TRX90X CRF100F XL100S XR100 XR100R XZ100 YFM125R ATC 85 200

Мотоцикл Триење Спојки Плочи Диск За ХОНДА CR80R TRX90 TRX90X CRF100F XL100S XR100 XR100R XZ100 YFM125R ATC 85 200

 
DEN 745.92
DEN 672.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Плута Врз Основа
Количина : 4 парчиња /set
За :
NSR50 Мини 50 04
CR60 R D (DE01) 83
CR80 R 80-83
TRX90 Fourtrax 90 93-01
TRX90 Sportrax 90 02-06
TRX90 EX Sportrax 90 07-08
TRX90 X 09-15
CRF100 F 04-13
XL100 S 79-85
XR100 81-84
XR100 Motard М5/M6/M7/М8 05-07
XR100 R 85-03
XZ100 МАЈМУН 100 02-16
XZ100 МАЈМУН 100 Делукс 03
XZ100 МАЈМУН 100 Тип D 09-16
ATC125 M 86-87
TRX125 Fourtrax 87-88
ATC185 80
ATC185 S 81-83
ATC200 82-83
ATC200 81
ATC200 E Големи Црвени 82-83
ATC200 ES Големи Црвени 84
ATC200 M 84-85
ATC200 S Големи Црвени 84-86
TRX200 Fourtrax 200 84
YFM125 R A,B,D,E,F Raptor 125 11-15


Карактеристики на производот

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
651042
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
12cm
Материјал Тип:
корк
Специјални Функции:
спојката плочи
Количина:
9pcs/set

Поврзани производи