• Цената е намалена.
  • Свеж
Адвокатско Jade Природни Гроздобер Црни Прстени Рубин Камен Жените Ахат скапоцен камен парична Казна Накит Бенд 19MM Aneis Masculino Свадба Подарок

Адвокатско Jade Природни Гроздобер Црни Прстени Рубин Камен Жените Ахат скапоцен камен парична Казна Накит Бенд 19MM Aneis Masculino

 
DEN 379.20
DEN 341.00

Стока
Во продавницата


големина : diameter19-20mm;
Природни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;
Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;


Карактеристики на производот

Гем Боја:
жените size7, адвокатско size10, 2 парчиња
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Ахат
Бренд Име:
koraba
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Никој
CertificateType:
ГТЦ
Големина:
diameter19-20mm;

Поврзани производи