• Цената е намалена.
  • Свеж
XSKEMP Кожен Паричник Телефон Случај За Samsung Галакси J7 2017 J720 J727 J7 Небото Про 3D Дијамант Bling прекривачот 9H Екран Заштитник

XSKEMP Кожен Паричник Телефон Случај За Samsung Галакси J7 2017 J720 J727 J7 Небото Про 3D Дијамант Bling прекривачот 9H Екран

 
DEN 258.24
DEN 245.00

Стока
Во продавницата


XSKEMP Кожен Паричник Телефон Случај За Samsung Галакси J7 2017 J720 J727 J7 Небото Про 3 D Дијамант Bling прекривачот 9 H Екран Заштитник
Опис На Производот :
За Случај :
1. Материјал : Кожа Стп
2.100% Сосема нов и висок квалитет.
3. Стил : Луксузни ретро паричникот случај.
4. Ефикасно ги штити вашиот мобилен телефон против прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини 5. Лесно брзо вклучување или исклучување на инсталацијата, Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај 6. потпирачот е совршен за раце слободно користење на вашиот телефон За Калено Стакло Филм : 1.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
2.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.
3.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
4.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се сече.
5.Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
6.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мал дел од остри, побезбеден отколку други производи од стакло.
7.Ултра-тенок стакло(T≈0.26 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.
8.Screen protector ќе биде совршено се совпаѓа со вашиот Уред ,ве молиме потврдете го вашиот модел пред да се изврши плаќање. ако не сте сигурни, ако на екранот заштитник вклопува со вашиот Уред ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.
Пакет Се Вклучени :
Ако изберете "Нема Калено Стакло Филм",ќе добиете :
1 X Случај

Ако изберете", Со Калено Стакло Филм",ќе добиете :
1 X Случај
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол


Карактеристики на производот

Материјал:
Не Калено Стакло, Со Калено Стакло
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
ембос
дизајн:
Обична,Гроздобер,Сјајни
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
XSKEMP
Големина:
N/A
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Паричникот Случај
Материјал:
СТП Кожа
feature1:
Луксузна Гроздобер СТП Кожа Флип Стил
feature2:
Анти-нечистотија, Анти-нула, Shockproof
Компатибилен Model1:
За Samsung Галакси J7 2017 J720 J727 J7 Небото Про

Поврзани производи