• Цената е намалена.
  • Свеж
Xuping Модата, Домот, Нараквици Популарни Дизајн со Висок Квалитет Нараквици за Жените Накит за Подарок за денот на Благодарноста S70,7-73540

Xuping Модата, Домот, Нараквици Популарни Дизајн со Висок Квалитет Нараквици за Жените Накит за Подарок за денот на Благодарноста

 
DEN 553.92
DEN 294.00

Стока
Во продавницата


На хривнија големина на околу 180*6mm(+30мм)
Тежината на бразлетна е за 5.6 g.
Објектот е со нашето име "xuping" за тоа.Карактеристики на производот

Метална боја:
родиум боја
Должина:
180mm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Xuping Накит
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
73540
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Бакар
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Тежина:
5.6 Грам
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Главниот Камен:
нема камен
Должина:
180mm

Поврзани производи