• Цената е намалена.
  • Свеж
170mm MTB 32T/34T тесен и широк Chainwheel чудак поставите 11S Велосипед Crankset

170mm MTB 32T/34T тесен и широк Chainwheel чудак поставите 11S Велосипед Crankset

 
DEN 4396.80
DEN 3957.00

Стока
Во продавницата


Фалсификувани Ал чудак bmx велосипедизам чудак AL7075 CNC 32/34 T
Чудак Материјал : 170mm(Фалсификувани АЛ 7050 T6)
Chainring : 32 T/34 T ( AL 7075 CNC )
Оска : BB24 Фалсификувани 7075 Cr Mo
Chainline : 50.5 mm
Брзина : 1*11sp
Тежина : околу 650g
со 750g ББ


Карактеристики на производот

Чудак Должина:
170mm
Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
категорија:
Одговараат на
Број На Модел На:
003
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
FETESNICE
Chainwheel Заби:
32/34T
категорија:
Одговараат на
Број На Модел На:
32T/34T
Тежина:
about 650
оска:
BB24 Фалсификувани 7075 CrMo
Chainline:
50.5 MM
Брзина:
1*11sp

Поврзани производи