• Цената е намалена.
  • Свеж
Шиење Mchine Делови PFAFF Креативни сензација/4.5/3.0,изразување 3.2/4/2,Перформанси 5.0 #pfaff 4129643-08

Шиење Mchine Делови PFAFF Креативни сензација/4.5/3.0,изразување 3.2/4/2,Перформанси 5.0 pfaff 4129643-08

 
DEN 1435.20
DEN 1292.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Употреба:
плетење
Материјал:
Челик
Тип:
конец за шиење
Бренд Име:
TOWASUISEI

Поврзани производи