• Цената е намалена.
  • Свеж
100pcs/многу - 50мл 2oz Храна одделение PP леќата купот на Расположливиот дегустација првенство Салата сос се надвор складирање првенство

100pcs/многу - 50мл 2oz Храна одделение PP леќата купот на Расположливиот дегустација првенство Салата сос се надвор складирање

 
DEN 924.00
DEN 878.00

Стока
Во продавницата


100pcs/многу - 50мл 2oz Храна одделение PP леќата купот на Расположливиот дегустација првенство Салата сос се надвор складирање првенство
Спецификација : ( 1cm = 0.39 инчи ) Горниот дијаметар 5.5 cm Помал дијаметар 4.5 cm Висина од 3,5 см
Материјал : ПП
Капацитет : 2oz, 50мл
Количина : 100pieces
Се применуваат : Брза храна, ресторани, бар, ресторан, хотел, канцеларија, дома,итн Салата сос, леќата, прободени со сок,прав,итн други работи се само за референца!
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!


Карактеристики на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Стил:
Традиционален Кинески
Обликот:
Круг
Решетки Количина:
1
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
Пинк Пластични Курир Мејлинг Плик Торба
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Техника:
Сјајни
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Употреба:
Дребулии
Оптоварување:
50МЛ
Спецификација:
100Pcs
Капацитет:
100pcs

Поврзани производи