• Цената е намалена.
  • Свеж
EEMRKE За Рено Fluence Megane CCD HD Автомобил Rear View Camera Со Песни Обратен Водство Траекторијата

EEMRKE За Рено Fluence Megane CCD HD Автомобил Rear View Camera Со Песни Обратен Водство Траекторијата

 
DEN 2302.56
DEN 1934.00

Стока
Во продавницата

2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . 3 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Тоа е ВИСОКО ПРЕПОРАЧЛИВО да се Провери Големината на Камерата Првиот и да се Направи Споредба со Вашиот Автомобил Табличка Светилка Случај Камера Песна Принцип : Вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата. Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. Кога возилото се движи,паркинг линија ќе работат. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 4 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот.com/play/u/2575896347/p/1/e/2/t/1/35226514. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори да што побрзо.


Карактеристики на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
eeMrke
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Компатибилен Автомобил Модел 1:
За Рено Fluence 2009-2014
Компатибилен Автомобил Модел 2:
За Рено Megane II 2 2002-2008

Поврзани производи