• Цената е намалена.
  • Свеж
Хривнија Мажите Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Линк Хривнија За Мажи/Жени трговија на Големо Braslet 4/5ММ Златна Боја Машки Нараквици

Хривнија Мажите Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Линк Хривнија За Мажи/Жени трговија на Големо Braslet 4/5ММ Златна Боја

 
DEN 417.12
DEN 213.00

Стока
Во продавницата


Хривнија Мажите Накит 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Линк Хривнија За Мажи/Жени трговија на Големо Braslet 4/5ММ Златна Боја Машки Нараквици
Стил : мода накит Нараквици Алки
Материјал : Белегзии направени од злато боја/сребрена боја
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека ширина:4/5мм
Повод : ангажирање/годишнината/партија/подарок
Состојба : сосема Нов,Одлична занает& парична Казна
Пакет Содржина : 1 парче Хартија картичка,opp вреќа
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни


Карактеристики на производот

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Бренд Име:
МАГИЈАТА ЗОНА
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SL836N72
Функција:
Часовникот За Аларм,Период Tracker,Фитнес Тракер
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
нерѓосувачки челик хривнија:
нерѓосувачки челик хривнија
хривнија мажи:
хривнија мажи
хривнија за мажи:
хривнија за мажи
Braslet:
Braslet
машки нараквици:
машки нараквици
тренди нараквици:
тренди нараквици
Ширина:
4/5MM

Поврзани производи