• Цената е намалена.
  • Свеж
GZEELE Нови САД Тастатурата За HP EliteBook 8470B 8470P 8470 8460 8460p 8460w ProBook 6460 6460b 6470 лаптоп Без Точка стап НОВИ

GZEELE Нови САД Тастатурата За HP EliteBook 8470B 8470P 8470 8460 8460p 8460w ProBook 6460 6460b 6470 лаптоп Без Точка стап НОВИ

 
DEN 820.80
DEN 714.00

Стока
Во продавницата


Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : црна Тежина : 0.35 кг Пакување : Картон време на Испорака : 1-3 работни дена Плаќање : преведување, Western Union Експрес : EMS, курирската служба DHL.UPS-от, Fed Ex, Кина Пост стандардниот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
8460p
Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард

Поврзани производи