• Цената е намалена.
  • Свеж
Античкиот Европската Цвет се Справи со Фиока Гардероба Врата се Справи со Дрвена Кутија Мини Справува Со Завртки Цинк Легура,Бронза на Ѕвонење,10Pcs

Античкиот Европската Цвет се Справи со Фиока Гардероба Врата се Справи со Дрвена Кутија Мини Справува Со Завртки Цинк Легура,Бронза

 
DEN 143.52
DEN 102.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
L, M, S
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
мини рачка
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
/
Големина:
84/74/64mm
боја:
Бронза На Ѕвонење
1:
Гроздобер рачка
3:
кинески стил

Поврзани производи