• Цената е намалена.
  • Свеж
10Pcs 4-Pin автомобил, Мотоцикл Електронски LED flashers Пак Сигнал Реле Поправи flasher #AM5352

10Pcs 4-Pin автомобил, Мотоцикл Електронски LED flashers Пак Сигнал Реле Поправи flasher AM5352

 
DEN 2201.28
DEN 1959.00

Стока
Во продавницата

Предмет Тип : Flashers Материјал Тип : Пластични боја : Црна Игли : 4 игли 12 V (Оперативен Напон : 11 V - 15 V) Switch Тековната 0.02 A - 20 A (Max тековната 20 A) Големина : 3.9 x 2.9 x 2.9 cm Боја : Црна Нето тежина : 26g


Карактеристики на производот

Објектот Тежина:
0.03kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
MOTOBOTS
Објектот Висина:
1cm
Hyundai Модел:
Azera
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Azera-Година:
2014
Тип На Објект:
Автомобил Релеи
Име На Модел:
J-5352
Година:
До 2015
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Сензори

Поврзани производи