• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Зима Faux Кашмир Pashmina Shawl Модни Дами Plaid Дебели Топло Ќебе Poncho Feminino Inverno Марами и Stoles

Жените Зима Faux Кашмир Pashmina Shawl Модни Дами Plaid Дебели Топло Ќебе Poncho Feminino Inverno Марами и Stoles

 
DEN 879.84
DEN 572.00

Стока
Во продавницата


Големина : 195cm *65cm±3 (ширина)
тежина : 250±5g
пакет : 1pc/ opp


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VANLED
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук,Полиестер,Акрилик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
1709015
Тип На Објект:
Марами
клучен збор 2:
Роденден Ноќта На Вештерките Chirstmas Нова Година Подароци
клучен збор 1:
poncho шамија
клучен збор 3:
Плетени шамија
Шопинг метод:
Продажба На Големо Се Откажат Шопинг
Погоден Толпата:
дами и жените
Сезоната:
Пролет, есен зима
Тип:
шамија/обвива/pashmina/shawls

Поврзани производи