• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова Мода 3D Срцето Капка Обетки За Жените Луксузни Кубни Циркони 925 Sterling Silver Уво Студ За Жените Earring Накит за Подарок

Нова Мода 3D Срцето Капка Обетки За Жените Луксузни Кубни Циркони 925 Sterling Silver Уво Студ За Жените Earring Накит за Подарок

 
DEN 503.04
DEN 327.00

Стока
Во продавницата


Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 16-35days. 60days, Бразил-60days Ali Express Стандард Превозот 16-35days. 60days e Packet 15-25days 35days. ЕМС 5-15days 27days DHL 3-8days 23days ПРОЗОРЦИ 3-8days 23days Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-50days 60-90days Ali Express Saver Превозот 20-35days. 60days
Квалитетот Проблем
Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит, Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на дека плаќање.
Ние обезбеди 15 дена се Врати Услуга
За да не ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да ја напуштат повратни информации или отворен спор, ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние се гордееме на нашиот одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
СТРАСТИТЕ
Метали Тип:
Бакарни Легури,Сребро.
Број На Модел На:
PS-40151
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метална боја:
Platinum Позлатен
Метал Печат:
925,Фунта
Форма:
Сребро и Бакар
Големина:
21mm*13.5mm
Гаранција:
Не Е Лесно Да Се Оксидираат И На Забите
Одговара:
Запознавање/ Подарок/ Годишнината/ Свадба Подарок/ Матурска
Тип:
ААА Кубни Циркони 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки
Пакет:
Моден накит подароци кутија за пакување
превозот:
Воздушен Транспорт,Момент Песна На Вашата Нарачка
Цел Процес На Времето:
Бродови Надвор Во Рок Од 48 Часа

Поврзани производи