• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Парови Природни опал Обетки CZ Кристал циркон Микро отвори Gem камен Dangle Earring,Мачка Очи на Камениот Обетки Накит ER266

5 Парови Природни опал Обетки CZ Кристал циркон Микро отвори Gem камен Dangle Earring,Мачка Очи на Камениот Обетки Накит ER266

 
DEN 1824.00
DEN 1642.00

Стока
Во продавницата


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : опал Кристал Циркон Поплочен
Големина : Околу 23 ММ( како референца )
Облик : Пад форма
Кристал Боја : види слика
Количина : 5 парови
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
ER266
Бренд Име:
JUSTWELL

Поврзани производи