• Цената е намалена.
  • Свеж
doershow Најнов Дизајн Африканските Жени Пумпи Со Појавување Торба Со Кристал Домот Европската Сандали За Промоција!LULU1-6

doershow Најнов Дизајн Африканските Жени Пумпи Со Појавување Торба Со Кристал Домот Европската Сандали За Промоција!LULU1-6

 
DEN 4608.00
DEN 2995.00

Стока
Во продавницата


До 2015 трговија на Големо Чевли и појавување на чантата
Стоки Опис :
Новиот дизајн мода чевли појавување торба и чанта.дама чевлите и чантата. свадба чевлите и чантата и така натаму.Многу дизајн во акции за вашиот избор.
1.Чевли појавување на спојката торба : цената е за еден сет вклучувајќи 1pair на чевли и 1pc на торба.
2.Материјал : специјален сјајна материјал со украсени превозот камења ширум
3.Боја : разни бои како фотографија.
4.Обработка на време : само 2 работни дена.
5.Превозот : Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.
6.Политика на враќање : ако не се задоволи со стоката, ние може да се размена на стоки или наплата. Испорака надоместокот за размена на стоки се на сметка на клиентот. Ве молиме пишете ни со стока слика откако сте го добиле. Ве молиме да не го користите стоката, ако сакате да се вратите или размена.
7.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена. Ние би сакале да ви обезбеди квантитет цитат со вашиот брод трошоци за одделно
Ние може да обезбеди сите видови на модни чевли и појавување на кеси.свадба чевли и појавување на торба.
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа!
Производи покажува :
Како да се купат преку Али express
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Купувачот совети
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што можете!
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради снимање и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа!


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Се облекуваат
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Со Платформи:
Yes
Пумпа Тип:
Основни
Бренд Име:
doershow
Платформа Висина:
3-5cm
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Тока Рака
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Декорација:
шарм
Кожа Стил:
Мека Кожа

Поврзани производи