• Цената е намалена.
  • Свеж
SHEATE Вода Maget Автомобил Winder wire кабел организатор Слушалка Телефонскиот Полнач линија носителот Fixer Fastener клипови Воздухот се пропустливи/табла

SHEATE Вода Maget Автомобил Winder wire кабел организатор Слушалка Телефонскиот Полнач линија носителот Fixer Fastener клипови

 
DEN 384.00
DEN 288.00

Стока
Во продавницата


Универзална кабел користете(Повеќе кабел материјали)/ Home&Автомобил/Канцеларија
Автомобил вода магнет кабел организатор
Висока температура отпор,Без трага отстранлив база
TPU нов материјал креативни клип дизајн
може да се користи за различни видови на кабли : Круг жица/Рамен жица/Жито жица
Maget hided дизајн со супер maget внатре
Широка употреба,Home/Автомобил/Канцеларија
Со различни видови на кабли : Податоци кабли,слушалка жица,аудио жица,на нето-жица,жица глувчето и така натаму
Отстранлив база со не-трага двојно страна ленти,кои може да се мијат и се користи постојано
Можете да ги користите повтори како на следнава слика : да се Чува паралелно да се лепи на површината,левата рака и десната рака долу и потоа вртење цврсто,спротивни насоки неколку пати, можете лесно да ги отстраните база, што се користи за да ја наместите повторно
Параметри
Име : Магнет Кабел Организатор
Боја : Црна-сребрена,Бела-сребрена,Црвена-сребро.
Тежина : Околу 62g
Материјал : Метал ABS TPU
Големина : Околу 96*23.5*15mm


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
XK02
Објектот Должина:
9.6cm
Објектот Ширина:
2.35cm
Бренд Име:
SHEATE
Објектот Тежина:
62g
Објектот Висина:
1.5cm
Материјал Тип:
Метал+ABS+TPU
боја:
Црна,бела,црвена

Поврзани производи