• Цената е намалена.
  • Свеж
2pc 7.4 V 1800mAh Bateria BP-511 БП 511 BP-511A Батеријата + LCD USB Полнач за Canon BP-511 BP-511A EOS 50D 40D 30D D60 D30 5D

2pc 7.4 V 1800mAh Bateria BP-511 БП 511 BP-511A Батеријата + LCD USB Полнач за Canon BP-511 BP-511A EOS 50D 40D 30D D60 D30 5D

 
DEN 1242.24
DEN 1044.00

Стока
Во продавницата

2pc 7.4 V 1800m Ah Bateria BP-511 БП 511 BP-511 A Батеријата + LCD USB Полнач за Canon BP-511 BP-511 A EOS 50 D 40 D 30 D D60 D30 5 D BP-511 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1800m Ah/Li-ion Карактеристики : 1. Премиум Литиум-јонска Клетки, Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакети : 2 x Замена BP-511 Батеријата 1 x LCD USB Двојна Полнач 1 x USB Кабел се Вклопува во : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) За Canon СМ-MV Серија : DM-MV30, ДМ-MV30i, ДМ-MV100 Xi, ДМ-MV400, ДМ-MV400i, ДМ-MV430, ДМ-MV450, ДМ-MV450i За Canon за EOS Серија : 10 D, 20 D, 30 D, 5 D, 300 D, 50 D, Digital Rebel, Бакнеж Дигитални За Canon-ФВ Серија : FV100, FV200, FV30, FV300, FV300 Комплет, FV40, FV40 Комплет За Canon FVM Серија : FVM1, FVM10 За Canon IXUS Серија : IXUS V2, IXUS V3 За Canon IXY Серија : IXY DVM За Canon MV Серија : MV300, MV300i, MV400, MV400i, MV430i, MV450i, MV500, MV500i, MV530i, MV550i, MV600, MV600i, MV630i,MV650i, MV700, MV700i, MV730i, MV750i За Canon MVX Серија : MVX100i, MXX150i, MVX1i, MVX2i За Canon Optura Серија : 10, 20, 50 MC, 100 MC, 200 MC, Пи, Xi За Canon Power Shot Серија : G1, G2, G3, G5, G6, Pro90 Е/G1 За Canon PV Серија : PV130 For Канон јас zr Серија : ZR10, ZR20, ZR25 MC, ZR30 MC, ZR40, ZR50 MC, ZR60, ZR65 MC, ZR70 MC, ZR80, ZR85, ZR90 Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура
1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T/T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 1-3 дена по ред. 3, Плаќање не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. ние ќе се обидеме потрудиме да напишете помал износ на превозот papaer да помогне да се избегне или намали царинските давачки.
1. Батеријата Превозот од Post NL & Шведска Пост и така натаму. 2. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 3. Производите ќе бидат испратени во рок од 2-3 работни дена после потврда на плаќањето. 4. Ние само брод да се потврди цел адреси, па вашата цел адресата мора да натпревар ќе превозот адреса. 5. Сликите покажуваат не се вистински објект, само за вашиот референца. 6. Зедницата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 7. Ако не сте добиле производи во рок од 30 дена од плаќање, pls контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 8. Поради акции и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите acailable складиште за брза испорака.
1. Кога поштарот испорака на производи до вас, pls проверете внимателно, ако тоа е оштетен pls одбие, ако тоа е оштетен вештачки, ние нема да прифати наплата или замена. 2. Неисправни објект (со исклучок на објектите оштетени и злоупотребена по приемот) мора да бидат пријавени и се врати за нас во рок од 7 дена по приемот, тогаш ние ќе ја прифати го замени уште еден нов или да се вратат ако тоа е надвор од акциите. инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ние ќе плати за втората превозот цена. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и, исто така, со превозот следење на број, се врати причина , вашето име и Aliexpress ID. 4. W e не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ако тоа е оштетен вештачки, треба да се вратат или поправка, враќање превозот на трошоците, ќе бидат платени од страна на купувачот.
1. Пет ѕвездички и Позитивни Повратни информации ќе бидат високо ценети !
2. Pls контактирајте со нас прво, пред да ни се неутрални или негативни повратни информации, само што ние може да е на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.


Карактеристики на производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
BP-511 & BP-511A
Бренд Име:
Durapro
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
боја:
Сива
Модел:
BP-511 BP-511A БП 511 БП 511A Батеријата & Полнач
батеријата име :
за Canon BP-511 BP-511A БП 511 БП 511A Батеријата
Точка име :
за Canon BP-511 BP-511A БП 511 БП 511A Li-ion Батерија
Тип На Батерија:
Li-Ion
Напон:
7.4V
Капацитет:
1800mAh
полнач:
LCD USB Полнач
Компатибилен:
за Canon BP-511 BP-511A БП 511A 50D 40D 30D D60 D30 5D
Пакет:
Yes

Поврзани производи