• Цената е намалена.
  • Свеж
Се користи за Замена На Моќ / Исклучување Копче Копче За Blackview R7 5.5 Инчен 1920x1080 MT6755 Octa Core Бесплатен Превозот

Се користи за Замена На Моќ / Исклучување Копче Копче За Blackview R7 5.5 Инчен 1920x1080 MT6755 Octa Core Бесплатен Превозот

 
DEN 383.52
DEN 349.00

Стока
Во продавницата


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
Пакет Се Вклучени :
1x Blackview R7 се Користи за Замена На Моќ / Исклучување Копче Копче
Се користи за Замена На Моќ / Исклучување Копче Копче За Blackview R7 5.5 Инчен 1920x1080 MT6755 Octa Core Бесплатен Превозот + Следење на Број
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.


Карактеристики на производот

боја:
Сребрена, Сива
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Blackview R7
Материјал:
Пластични
осветлување:
No
Бренд Име:
ebuydoor
Компатибилен Бренд:
Blackview

Поврзани производи