• Цената е намалена.
  • Свеж
8 Pack pgi-550 cli-551 компатибилен инкџет касети за PIXMA MG6350 MG7150 iP8750 MG7550 ,2BK+1 СЕТ ,бесплатен превозот

8 Pack pgi-550 cli-551 компатибилен инкџет касети за PIXMA MG6350 MG7150 iP8750 MG7550 ,2BK+1 СЕТ ,бесплатен превозот

 
DEN 1055.52
DEN 929.00

Стока
Во продавницата


Бесплатен Превозот 8 PCS 2 BK+1 SET компатибилни, мастило кертриџ за PGI-550 CLI-551 за PIXMA MG6350 MG7150 MG7550 итн.
Тип На Производ
Компатибилен Со Мастило Кертриџ Сет
PGI-550 CLI-551
Вклучени
Предмети
2 x pack компатибилен кертриџ(26 ML) Црна
2 x pack компатибилен кертриџ(14 ML) Црна
1 x pack компатибилен кертриџ(14 ML) Синозелена
1 x pack compatiblecartridge (14 ML) Магента
1 x pack ко mpatible кертриџ(14 ML) Жолта
1 x pack compatiblecartridge (14 ML) Сива
Компатибилни Модели
PIXMA MG6350 MG7150 MG7550 MG8750 итн.
Тип На Мастило
Боја-базирани мастило
Пакет
пластична кеса + без кутија
(се продаваат поединечно во запечатен пакети )
Белата кутија, неутрална боја кутија, Клиент сопствен бренд кутија се исто така достапни,
ве молам оставете ме порака. Цената е различен!
Измеша нарачки во истата серија прифатени.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.
Превозот
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.


Карактеристики на производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
CLI-551 GY
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Поврзани производи