• Цената е намалена.
  • Свеж
Diy дијамант сликарство цвеќиња 3d плоштад мозаик целосно крстот бод Дијамант везови Виолетова за Занаети Дома декорација везана

Diy дијамант сликарство цвеќиња 3d плоштад мозаик целосно крстот бод Дијамант везови Виолетова за Занаети Дома декорација везана

 
DEN 564.96
DEN 300.00

Стока
Во продавницата


[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. Дијаманти да остане леплива заболување на стегање.
[Совети]
1. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. На дијаманти по Паста се завршени, што го прави дијамант поврзување на површината повеќе солидна . Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Превоз : Нашите производи се од Кина. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.
[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. не квалитет проблем). Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање.
Процес На Производство
1. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.по овој чекор, вашата работа е направено! Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.
Diy дијамант сликарство крстот бод цвеќиња 3d плоштад мозаик целосно Дијамант везови Виолетова за Занаети Дома декорација везана
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња.


Карактеристики на производот

Големина:
25x20cm paper bags, 40x30cm paper bags, 50X38cm Color box, 55X40cm Color box, 60X45cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Дијамант големина:
0.24 cm*0.24 cm
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Алатка групи:
Помош На Пинцета; Пластична Плоча; Владетел; Боја Табела
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Функција:
Дома Декорација; Подарок; Производ за Опуштање и Семејството Време за Споделување

Поврзани производи