• Цената е намалена.
  • Свеж
RITC 729 Пријателство ФОКУС III FOCUS3 Угарка pips-во тенис на маса pingpong гума со сунѓер 2.1 mm

RITC 729 Пријателство ФОКУС III FOCUS3 Угарка pips-во тенис на маса pingpong гума со сунѓер 2.1 mm

 
DEN 666.24

Стока
Во продавницата


729 ФОКУС III Pips-Во Тенис на Маса Гума со Сунѓер
729 Фокус III е првиот не-вулгарен сендвич гума развиени во Кина. Нејзините угарка колоидното честички е произведена од страна на цела нова техника на обработка и мувла технологија. сите на кои се направи на гума повеќе нежни и меки во својата природа, но повеќе трајни на своите не-вулгарен гума квалитет, така што силното триење и спин може да биде лесно да се создаде. На wholely-нова сунѓер е надоградена со енергија-чување технологија во комбинација со СЕНЗОР лепење технологија која може да се создаде супер силен испитување со користење на VOC слободни лепила. Новиот сендвич гума е надградена во сите круг начин, па затоа, има знаци на убаво совршен чувства, интензивна сила и лесна контрола. Во споредба со странство слични производи, наше е повеќе вредност за пари и тоа е првиот избор на backhand играчи чиј стил е брз напад јамка.
Опремени се игра : Брз напад / Јамка
Брзина : 12
Спин : 11
Контрола : 11
Напред : 12
Сунѓерот дебелина : 2.1 mm
гума боја : црна/ црвена


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Фокус-III (Фокус-3, Фокус 3)
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Гума:
Мозолчиња Во
Бренд Име:
729
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Контрола Средства:
само гума
Продавница број:
FD0004045
Опремени се игра:
Брз напад / Јамка
Сунѓерот Дебелина:
2.1 mm

Поврзани производи