• Цената е намалена.
  • Свеж
HQCAM Мини 1/3SONY Боја CCD Камера Одделени камера вграден Микрофон Киселина Отпорна на Висока Цврстина effio-e 4140+673672

HQCAM Мини 1/3SONY Боја CCD Камера Одделени камера вграден Микрофон Киселина Отпорна на Висока Цврстина effio-e 4140+673672

 
DEN 1200.00
DEN 1080.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики На Камерата :
Слика Сензор : 1/3" Sony Exview ИМАШЕ II CCD
DSP : Effio-E (4140+673672)
Хоризонтална Резолуција : 700 TVL
Мин. Осветлување : 0.001 Лукс (F1.2)/ 0 Лукс За IR
Сигнал Систем : NTSC/PAL
Леќи на камерата : 3.7 mm
Камерата Тип : Внатрешна
Монтажа : Ѕид/Cell
Напојување : DC12 V/75 MA
Спецификација На Камерата :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Сите производи имаат 1 година гаранција. 3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. 2. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. 3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.


Карактеристики на производот

Сензор Големина:
1/3
Хоризонтална Резолуција:
420TVL, 480TVL, 600TVL, 700TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Агол На Гледање (Степен):
90°
Бренд Име:
HQCAM
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Аудио Излез:
1CH РКА
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Поддржани Оперативни Системи:
No
Број На Модел На:
SL-3112CP4
Димензии (L x W x D)(mm):
16X16
Стил:
Мини Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
IR Растојание(м):
NO
Напојување(V):
DC12V
Сензор Бренд:
SONY
Тип:
Аналогна Камера
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Потрошувачка На Енергија(W):
3W
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Леќа (mm):
3.7 mm
Сензор:
1/3SONY CCD Боја
Големина:
16x16mm
моќност:
DC 12V
Леќа:
3.7 мм леќа
Стил:
мини аудио камера
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Кина

Поврзани производи