• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот ШЛЕМ Очила Отвори face off road мотоцикл шлем мотокрос Очила очила Скутер Eyewear сребро леќи

Бесплатен превозот ШЛЕМ Очила Отвори face off road мотоцикл шлем мотокрос Очила очила Скутер Eyewear сребро леќи

 
DEN 480.00
DEN 379.00

Стока
Во продавницата


Мотоцикл мотокрос очила Големина : Возрасни (one size) Структура : црна Мека Поместена Прилагодливи Headband Сплит Дизајн Супер мала Тежина Cushioned Удобно Внатрешни работи Отпорен на Гребење Сребро Леќа се Вклопуваат со Половина или Отворете Лице Шлемови


Карактеристики на производот

Големина:
L
Тип На Објект:
Шлемови
Сертификат за квалитет:
Gb
Тежина:
0.15
Бренд Име:
Heinmo е
Шлем Материјал:
ABS+PC
Шлем Стил:
Полно Лице
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Поврзани производи