• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот matcha зелена мали торта кутија десерт бисквит кутии cookie бонбони пакет роденден, свадба партија слатки пакување корист

Бесплатен превозот matcha зелена мали торта кутија десерт бисквит кутии cookie бонбони пакет роденден, свадба партија слатки

 
DEN 1269.12
DEN 1206.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ - Промет на големо со Хартија Кутии (20pcs/многу) Бесплатен Превозот! Материјал : Храна одделение хартија Големина : 2 4cm(L) x 12cm(W) x 4.8 cm(H) НАПОМЕНА : - за Да се избегне оштетување преку пратката, торта кутија се splited tiled кога ќе ги испратите до вас, ќе ви треба малку време за лесно авто-собранието. - Кутија само, други декорација не е вклучена


Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Материјал:
Хартија
Торта Алатки Тип:
торта кутија

Поврзани производи