• Цената е намалена.
  • Свеж
Авто трки 3 Switch Панели црвена маска за да се префрлате switch 12V 20A трки откопчување панел мотор започнете

Авто трки 3 Switch Панели црвена маска за да се префрлате switch 12V 20A трки откопчување панел мотор започнете

 
DEN 959.52
DEN 873.00

Стока
Во продавницата


Авто трки 3 Switch Панели црвена маска за да се префрлате switch 12 V 20 A трки откопчување панел мотор започнете


Карактеристики на производот

Специјални Функции:
дербито употреба
Објектот Дијаметар:
00inch
Тојота Модел:
Авалон
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Авалон-Година:
1995
Објектот Тежина:
00kg
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
ESPEEDER
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал Тип:
00
Име На Модел:
6F04
Објектот Висина:
00inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Фолксваген

Поврзани производи