• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Bijoux Бренд за Накит,22cm Високо Полиран Сребро Нерѓосувачки Челик 17mm Широк Mens & Момчиња Нараквици Алка,Најдобар Квалитет

Моден Bijoux Бренд за Накит,22cm Високо Полиран Сребро Нерѓосувачки Челик 17mm Широк Mens & Момчиња Нараквици Алка,Најдобар Квалитет

 
DEN 527.52
DEN 475.00

Стока
Во продавницата


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Можете да изберете изразуваат (како ЕМС или DHL и сл) и да плати исклучување, кои објекти ќе пристигне во 5-7 дена!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Granny Шик
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Должина:
22cm
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
хривнија
Големина:
View The Picture
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Сребро.
Пол:
Мажи
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Обликот:
Приказ На Слика
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
8.66(22cm)

Поврзани производи