• Цената е намалена.
  • Свеж
8 Pack Алуминиум Случај 18x12W 4IN1 Led Par Светлина Затворен Евтини Цена RGBW Led Par Лименки DMX512 4/8CH Led Par 64 Фаза се мијат dj Светлина

8 Pack Алуминиум Случај 18x12W 4IN1 Led Par Светлина Затворен Евтини Цена RGBW Led Par Лименки DMX512 4/8CH Led Par 64 Фаза се

 
DEN 40128.00

Стока
Во продавницата


Производ Функција :
1.18*12w 4 IN1 led Par64 светлина.
2. Висока моќност и висока осветленост студио светлина.
3. Место светло, студио светлосен зрак на светлина, е повеќе downy и униформа од други par светлина.
4. Студио светлина е погодна за Семејството, КТВ и Големи Претстави (мал волумен, лесни, има тенденција да се носи).
Технички параметри :
Влезен напон : AC90 V-250 V/50-60 HZ.
Потрошувачка на енергија : 220 W
Извор на светлина : 18pcs 12 W висока осветленост tyanshine led светилки
Леќа агол : голема леќа 40 степен
Боја : RGBW 4in1 боја мешање
Контрола : DMX512 (Дигитален дисплеј), Господар-роб контрола, самоодни, гласот-се активира студио светлина.
Канал : 4/8 канали
Светлината тело и ладење начин : кастинг алуминиум случај и големи вентилаторот за ладење и големи алуминиум топлина мијалник внатре.
Моќ кабел : моќ во/dmx во и надвор
Водоотпорен вид : користење на Затворен
Пакување информации :
Големина : 26*26*37cm.
Н. Ж : 4kg
G. W : 5kg.
Пакување листа за секоја единица :
1pcs led par светлина(bulit-во power кабел)
1pcs прирачник книга
* ако ви требаат повеќе dmx кабел. pls ни остави порака.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-P53A
Име на производ:
18*12W RGBW алуминиум led par лименки
Напон:
AC90V-250V/50-60HZ
Потрошувачка На Енергија:
220W
DMX канали:
4/8 канали
Боја емитуваат:
RGBW боја мешање 4in1
Led количина:
18pcs 12w Tyanshine led светилки
домување материјали:
кастинг алуминиум случај
Производ гаранцијата време:
1 година
сертификација:
CE, ROHS
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста

Поврзани производи