• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 8in1 Кунг фу Кафе Чај Поставите -16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере+6 Двоен Ѕид Слој Чаши Чај + Гонг фу Бамбус Лента

1x 8in1 Кунг фу Кафе Чај Поставите -16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере+6 Двоен Ѕид Слој Чаши Чај + Гонг фу Бамбус

 
DEN 2016.96
DEN 1735.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 8in1 Чај Поставите -16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot +6 Чаши Чај+Гонг фу Фах Вклучуваат : ** 1 x Стакло Teapot со Стакло infuser / Вметнете Филтер со Капак 16.9 fl.оз 500ml ** 6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела 16.9 fl.оз 500ml Топлина-Отпор Стакло Teapot со Стакло infuser со Капак Вклучуваат : ** 1 x Стакло Teapot со Стакло infuser / Вметнете Филтер со Капак 16.9 fl.оз 500ml ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 16.9 fl.мл /500ml ** Нето Тежина : 10.3 мл/292g ** Тежина со Пакет : 12.67 мл/359g Тенџере Капак : ** Висина : 0.98 инчен/25мм ** Горниот Дијаметар : 3.54 инчен/90mm ** Дното Дијаметар : 2.76 инчен/70mm Внатрешна Сад : ** Висина : 2.95 инчен/75mm ** Горниот Дијаметар : 3.35 инчен/85mm ** Дното Дијаметар : 1.97 инчен/50mm Надворешниот Сад : ** Висина : 3.35 инчен/85mm ** Горниот Дијаметар : 3.15 инчен/80mm ** Дното Дијаметар : 3.94 инчен/100mm 6pcs 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.18 fl.мл/35ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1.16 мл/33g/1pcs Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8.66 инчен/220mm ** Висина : 1.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија:
Прирачник дува ( рачно изработени )
имајќи температура:
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 16.9 fl.оз 500ml Стакло Teapot со infuser & Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 х 1.18 fl.оз 35ml Двоен Ѕид Слој Мали TeaCups
Вклучени Gongfu Чај Лента :
1 x Рамен Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Број на Корисник:
6
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи