• Цената е намалена.
  • Свеж
Нерѓосувачки Челик Dexter Прстен Малку Коњ Опрема За Домашни Миленичиња Ги Снабдува Половина Cheeck Малку (H0974 )

Нерѓосувачки Челик Dexter Прстен Малку Коњ Опрема За Домашни Миленичиња Ги Снабдува Половина Cheeck Малку (H0974 )

 
DEN 907.20

Стока
Во продавницата


Опис На Производот
НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК DEXTER МАЛКУ
Поврзувани устата со 5" голем ринг
Устата големина : 5"
Устата дебелина : 13mm
Повеќе од 10 парчиња преку ЕМС . pls контакт со сервисот за да го измените поштарина.
Ние може да се направи на сите видови на Битови, stirrups, поттици за вас, ве молиме љубезно дозволете ми да знам вашите специфични побарувачка;
Најниска цена, ние сме професионални производителот со нашата сопствена фабрика, ние може да им понуди најниски цени и најдобар квалитет на производи


Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи