• Цената е намалена.
  • Свеж
BOAOSI 1x T10 LED W5W Samsung 1210 SMD Автомобил табличка Светилки За КИА РИО К2 K5

BOAOSI 1x T10 LED W5W Samsung 1210 SMD Автомобил табличка Светилки За КИА РИО К2 K5

 
DEN 105.60

Стока
Во продавницата


Спецификација
База : T10 W5 W 194 501
Led чип : 8*1210smd
Liftspan : 65,000 часа
Оперативен Напон : 12 V
Зрак Агол : Двоен лица
Боја : Бела
Функција
CANBUS, без Грешки
Ниска потрошувачка на енергија.
Лесна инсталација, само plug & play
Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици)
Ќе го замени : W5 W 194 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 921 906 579
Пакетот вклучува : 1 x T10 светилки
Ве молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на ред


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Бела
Kia Модел:
Рио
Бренд Име:
BOAOSI
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
LED & Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
3g
Име На Модел:
BAS0065
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Специјални Функции:
Табличка Светла
За Возило Брендови/Модел:
Kia
автомобил модел 1:
За КИА РИО К2 K5
Напон:
12V
Година:
Нови

Поврзани производи