• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажите gallus бизнис мажи жакард ткаат протези со цврсто клипови 4 верзии 3.5 см широк

Мажите gallus бизнис мажи жакард ткаат протези со цврсто клипови 4 верзии 3.5 см широк

 
DEN 393.60
DEN 295.00

Стока
Во продавницата


Мажите протези 3.5 см широк вкупно рамен должина е 100cm одговара за peope под 180cm .
Еден компјутер по opp вреќа Пакување НЕ картон како што е подолу прикажано на слика


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
100cm
is_customized:
Yes

Поврзани производи