• Цената е намалена.
  • Свеж
1/4 PT Тема 1/4 Воздух Пневматски Гас Црево Бодликава Монтирање Цевки 5 Компјутери

1/4 PT Тема 1/4 Воздух Пневматски Гас Црево Бодликава Монтирање Цевки 5 Компјутери

 
DEN 286.08

Стока
Во продавницата

Име на производ Barb Фитинг Одговара Цевка Внатрешна Кол 6.5 mm/ 1/4" Нишка Големина 1/4" PT Навој Дијаметар 12.7 мм Вкупната Големина 13 x 30мм/ 0.51" x 1.2" (D*L) Боја на Злато Тон Материјал Солидна Месинг


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи