• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот CE 3.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 420mm Сина

Бесплатен Превозот CE 3.5 X Стоматолошки Loupes, Хируршки loupes работи растојание 420mm Сина

 
DEN 2976.00
DEN 2827.00

Стока
Во продавницата

Попуст, можете да добиете 2% попуст во секое време,освен промоции
2. Батерија : 1 секој
4. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за.0 грама)
Еден Чекор Pupillary На Вредноста
Удобен 420mm Работа од Далечина
Прилагодливи Аголна Гледање
Голема Длабочина на Полето
Лесно Конвергенција Settings
Безбедност Мека На Допир Рамка
Флип-up Дизајн
Голем Поле на Гледање
Стилски Дизајн
Мулти-Лице Употреба
Корисна Заштитна Футрола
Инклузивното ткаенина за чистење
Шрафцигер
Флексибилни Headband
Спецификација :
Зголемување : 3. LED глава светлина : 1 секој
2.
Квалитетот е загарантирана!
Превозот :
1.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.99 /парче
Најдобро продаваните 100 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Полирање полски Prophy Првенство Четка 6 Webbed Сина Боја Latch Тип jxkh US$ 12. Dropshipping : Ние може да го поддржи dropshipping без информации за пакетите
4.5 Х
Работното растојание : 420mm
Длабочина на полето : 80mm
Поле на Гледање : 60mm
Тежина : 52g
Рамки : Ну-легура или Титаниум Пакување Листа :
Главното стакло - 1 секој
Заштита на чаши - 2 секој
Корисна Заштитна футрола 1 секој
Инклузивното ткаенина за чистење 1 секој
Шрафцигер -1 секој
Флексибилни Headband 1 секој
Прилагодете Алатка 1 секој Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната!
Факултативна Превозот со ЕМС или DHL!
CE & ISO13485 Одобрени!
Преносни Жолти LED Глава Светлина Светилка за Стоматолошки Хируршки Медицински Бинокуларна Loupe
SKU : 180194
Вовед за Стоматолошки Loupes :
Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите, стоматолошки hygienists и стоматологот.
Совет : не користете пластични школка фарови! Спецификација за Стоматолошки Loupes :
Преносни LED светла
Висок интензитет>15000—30000 Lux
Континуирано run-time : >5 часа
Моќта на LED сијалица : 1 W
Векот на траење на сијалицата : 10000 час
Сите loupes се опционални
Многу мал волумен и тежина
Батеријата пакет тежина : 100g
Полнење напон : AC110 V/240 V/50-60 Hz
Користење на литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе удобно носење, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција Пакување Листа за Стоматолошки Loupes :
1. Таа има широко поле на гледање и великодушни длабочина на полето со висок доволно енергија за секојдневните дентални процедури Карактеристики за Стоматолошки Loupes :
Шефот На Рака
Приспособување На Алатката
Заштитни Капаци
Поставување На Цел
Флип Зафат
Ултра лесна Тежина (75.Ние прифаќаме alipay тука.
Политика На Враќање :
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Таа има широко поле на гледање и великодушни длабочина на полето со висок доволно енергија за секојдневните постапки.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Плаќање :
1.99 /парче
Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната! Факултативна Превозот со ЕМС или DHL! CE & ISO13485 Одобрени! Опис : Бесплатен Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздухопловната! Факултативна Превозот со ЕМС или DHL! CE & ISO13485 Одобрени! Вовед за Стоматолошки Loupes :
Се препорачува за прв пат на корисниците и тоа е најлесниот loupe да се прилагоди на.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите и стоматолошки hygienists. Како да се стане Нашите ВИП клиенти?
A : 10 нарачки во нашата продавница секој месец или износот на трансакциите може да се стигне до 1000$ месечно премногу
Ако сте VIP корисниците во нашата продавница,можете да уживате услугата подолу :
1.


Карактеристики на производот

боја:
multicolor
Големина:
29(cm)x25(cm)x20(cm)
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
Yes
Зголемување:
3.5 x
Број На Модел На:
188034
Материјал:
легура или Титаниум
is_customized:
Yes
Зголемување:
3.5 x
Состојба:
Нови
Тип на објект:
3.5 X Стоматолошки Loupes
Потекло:
Кина

Поврзани производи