• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Стил опашка светла за Ауди А5 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

Автомобил Стил опашка светла за Ауди А5 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

 
DEN 23520.00
DEN 22344.00

Стока
Во продавницата


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за Ауди А5 taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла


Карактеристики на производот

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Име На Модел:
Audi
Lumens:
2600lm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
audi a5
Специјални Функции:
Светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
1.5kg

Поврзани производи