• Цената е намалена.
  • Свеж
Капацитивни близина прекинувачи LJC30A3-H-Z/СЕКИРА NPN три жица DC нормално затворен 20mm

Капацитивни близина прекинувачи LJC30A3-H-Z/СЕКИРА NPN три жица DC нормално затворен 20mm

 
DEN 288.00

Стока
Во продавницата


Капацитивни близина прекинувачи LJC30 A3-H-J/DZ M30 две-жица AC нормално затворен 20mm US$ 11.00 /парче
Капацитивни близина прекинувачи LJC30 A3-H-J/EZ две-жица AC нормално отворен 20mm US$ 11.00 /парче
Капацитивни близина прекинувачи LJC30 A3-H-Z/АЈ PNP три жица DC нормално затворен 20mm US$ 11.00 /парче
Капацитивни близина прекинувачи LJC30 A3-H-Z/BY PNP три жица DC нормално отворен 20mm US$ 11.00 /парче
Капацитивни близина прекинувачи LJC30 A3-H-Z/BX NPN три жица DC нормално отворен 20mm US$ 11.00 /парче
[Спецификација] : LJC30 A3-H-Z/СЕКИРА
[size] : 30мм цилиндар дијаметар (mm)
[Методи] : капацитивни откривање
[] : 20mm откривање растојание (mm) прилагодлива
[] работен напон : DC 6-36 V
[] : три линија излез во форма на NPN нормално затворен


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
LJC30A3-H-Z/СЕКИРА
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
365
Број На Модел На:
LJC30A3-H-Z/СЕКИРА

Поврзани производи