• Цената е намалена.
  • Свеж
A02 potentiometer knob Bakelite knob potentiometer knob алуминиум капа bakelite шапка

A02 potentiometer knob Bakelite knob potentiometer knob алуминиум капа bakelite шапка

 
DEN 115.20

Стока
Во продавницата


Knob за RV24 YN, RV30 YN, WX112, WX050, WTH, WH118, WX111, WX030, WX110, WX010 , итн potentiometer поддршка
A05 дијаметар : 45mm висина : 20mm дупка : 6mm
A04 дијаметар : 33mm висина : 16mm дупка : 6mm
A03 дијаметар : 27mm висина : 15.5 mm понесе : 6mm
A02 дијаметар : 24mm висина : 12.5 mm понесе : 6mm
A01 дијаметар : 20mm висина : 11.7 mm понесе : 6mm


Карактеристики на производот

Бренд Име:
SZYTF
Состојба:
Нови
Технологија:
метални легури
Број На Модел На:
A02
Отпор Толеранција:
10%
Номинална моќност:
5w
Max. Оперативен Напон:
220v
Температурата На Работа:
100v
is_customized:
Yes
Тип:
Капа

Поврзани производи