• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд Нови SOH-BDP5G SOHBDP5G BD5GV3M BD5G BDP5G Blu-ray Samsung Радио Играч Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Бренд Нови SOH-BDP5G SOHBDP5G BD5GV3M BD5G BDP5G Blu-ray Samsung Радио Играч Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

 
DEN 1234.08
DEN 1098.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Специјални Функции:
Радио Тјунер
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
SOH-BDP5G
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*6
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.05kg
Од Моќ:
24W
Специјални Функции:
Bluetooth

Поврзани производи