• Цената е намалена.
  • Свеж
20 парчиња /многу A4 еден двострано лепило за хартија дебели единствен лик флеш дебели сунѓерот хартија ева прав пена хартија рачно изработени diy

20 парчиња /многу A4 еден двострано лепило за хартија дебели единствен лик флеш дебели сунѓерот хартија ева прав пена хартија

 
DEN 720.00

Стока
Во продавницата


A4 еден двострано лепило за хартија флеш дебели сунѓерот 20 парчиња/многу
Сунѓерот налепница хартија


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
5214
Обликот:
20x30cm
Големина:
A4
Материјал:
пена

Поврзани производи