• Цената е намалена.
  • Свеж
една дупка/96mm/128mm црвено бакар или Антички Месинг Цинк Легура Кујнски Мебел кабинет се Справи со спална соба фиока вади

една дупка/96mm/128mm црвено бакар или Антички Месинг Цинк Легура Кујнски Мебел кабинет се Справи со спална соба фиока вади

 
DEN 133.92
DEN 120.00

Стока
Во продавницата

една дупка/96mm/128mm црвено бакар или Антички Месинг Цинк Легура Кујнски Мебел кабинет се Справи со спална соба фиока вади
Број на модел : 7065
Материјал : Висок квалитет на цинк легура
Додаток : стандардна конфигурација завртки.
Дијаметар на единечен knob : прибл. 35mm
Должина на дупка теренот 96mm : прибл.120mm
Должина на дупка теренот 128mm : прибл. 160mm
Pls љубезно забелешки должината на завртки што треба, или да ни кажете дебелина на одборот за фиока, во спротивно ние ќе случаен испорака. Информации за рачка : Како да одберете соодветен се справи ? Со : Кабинетот должина Б : 30cm C : 50cm [За Завртки] : Општо земено, завртки треба да се 3мм или 5mm подолго од дебелината на одборот. Како да се изберете погоден завртка ? Одборот дебелина 18mm 20mm 25мм 30мм 35mm Завртка должина 22mm 25мм 30мм 35mm 40mm Се справи со шопинг водич (Дупка далечина) : Еден knob 64mm 96mm 128mm 160mm 192mm 224mm Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн.
Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
Wonzeal
Број На Модел На:
7065
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
Теренот-ред Спецификации:
една дупка/96mm/128mm
додаток:
стандардна конфигурација завртки

Поврзани производи