• Цената е намалена.
  • Свеж
JEXXI 20Inch 6MM Висок Квалитет Ѓердан од Злато Боја Синџир Neckacle Мода Накит Дебели Синџир На Жените И Мажите Бесплатен Превозот

JEXXI 20Inch 6MM Висок Квалитет Ѓердан од Злато Боја Синџир Neckacle Мода Накит Дебели Синџир На Жените И Мажите Бесплатен Превозот

 
DEN 296.64
DEN 187.00

Стока
Во продавницата


JEXXI Нови Пристигнување Луксузни Мажите 18 K Злато Позлатен Синџир Ѓердани Мода Накит Бренд Врвен Квалитет на Часовникот Ѓердан Додаток
Бои : Како Што Е Прикажано
Должина : 20 Inch Ширина : 6 MM
Состојба : 100% Сосема Нов


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
YX203
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Моден
Функција:
додаток
Должина:
As Shown
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи