• Цената е намалена.
  • Свеж
Новиот Филм цртани Целосен Метал Fullmetal Алхемичарот Transmutation круг џеб види 1pcs/многу рачно изработени locket ѓердан гроздобер мажи

Новиот Филм цртани Целосен Метал Fullmetal Алхемичарот Transmutation круг џеб види 1pcs/многу рачно изработени locket ѓердан

 
DEN 191.52
DEN 182.00

Стока
Во продавницата


големина е 3 cm
ѓердан е 78 см
метал : месинг
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
w
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
види џеб
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи