• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Компјутери 32-милиметри Лизга 1 1/4 Нишка ПВЦ Цевки Вклучите Машки Директно Поврзаните

5 Компјутери 32-милиметри Лизга 1 1/4 Нишка ПВЦ Цевки Вклучите Машки Директно Поврзаните

 
DEN 426.24

Стока
Во продавницата

Име на производ Цевка Конектор Дизајн Директно Завршува Лизга x Машки Конец Лизга Крајот Внатре Кол. 32-милиметри / 1.25" Машки Конец Кол. 32-милиметри / 1 1/4" Вкупната Големина (Прибл.) 48 x 38mm / 1.9" x 1.5" (L*Макс.D) Материјал ПВЦ Боја Бела


Карактеристики на производот

Тип:
черупка
врска:
a
Глава Кодот:
a
Материјал:
a
Обликот:
a

Поврзани производи